ФК “Фаворит” привіз нагороди з Adidas 4 Sport Cup 2018

85882088
На минулих вихідних у Пряшеві пройшов міжнародний дитячий турнір Adidas 4 Sport Cup, де взяли участь і закарпатські команди.

Закарпатські юніори везуть нагороди з Adidas 4 Sport Cup 2018

Цьогоріч традиційний міжнародний дитячий турнір Adidas cup 2018 зібрав 91 команду з 6 країн Європи (Чехії, Угорщини, Польщі, Словакії, Сербії та України).
У категорії 2006 р.н. команда Яромира Лободи виграла свою групу (4 перемоги та 1 поразка). У півфіналі Зінедін мінімально поступився своїм сусідам з Великого Березного 0:1. У матчі за 3 місце Татран Ліптовський Мікулаш переміг ужгородців 3:1. До збірної турніру увійшов ужгородець Євген Гарбадин.
DJUFS Zinedine Uzhgorod – FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA) 2:1
DJUFS Zinedine Uzhgorod – Csep-Gól FC Budapest (HU) 2:0
DJUFS Zinedine Uzhgorod – 1.FC Tatran Prešov (white) (SK) 1:0
DJUFS Zinedine Uzhgorod – SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) 0:4
DJUFS Zinedine Uzhgorod – FC CROW Slávia Košice (SK) 1:0
Півфінал
DJUFS Zinedine Uzhgorod – FK Favorit Velikij Bereznyj 0:1
За 3 місце
MFK Tatran Liptovský Mikuláš – DJUFS Zinedine Uzhgorod 3:1
Фаворит Великий Березний пройшов свою групу без поразок (4 перемоги і 1 нічия), у півфіналі здолали опір Зінедіну. У фіналі поступилися угорському Уйпешту 1:3. Найкращим воротарем став березнянин Станіслав Чухра, а до збірної туру увійшли той таки Чухра та Ерік Калинець.
FK Favorit Velikij Bereznyj – MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK) 0:0
FK Favorit Velikij Bereznyj – NKP Podhale Nowy Targ (PL) 2:1
FK Favorit Velikij Bereznyj – 1.FC Tatran Prešov 2007 (SK) 1:0
FK Favorit Velikij Bereznyj – Puebla Focisuli (HU) 3:1
FK Favorit Velikij Bereznyj – Výber ObFZ Prešov (SK) 1:0
Півфінал
DJUFS Zinedine Uzhgorod – FK Favorit Velikij Bereznyj 0:1
Фінал
Újpest FC – FK Favorit Velikij Bereznyj 3:1 (відео з матчу тут)
У категорії 2007 р.н. підопічні Євгена Бібікова також показали чудовий результат на груповій стадії (5 перемог і 1 нічия, 17 забитих і 0 пропущених). У півфіналі Зінедін зіграв внічию 2:2 з Сіладі Кічкунгалаш, а в серії пенальті програли 1:3. У матчі за 3 місце зазнали першої поразки на турнірі від Ікарус Будапешт 0:1. До збірної турніру увійшов зінедінівець Артем Макомедалієв.
DJUFS Zinedine Uzhgorod – FK Dušanovac Belgrade (SRB) 6:0
DJUFS Zinedine Uzhgorod – FK Safi Prešov (SK) 1:0
DJUFS Zinedine Uzhgorod – SVSE Sajóbábony (HU) 1:0
DJUFS Zinedine Uzhgorod – XVII. KER. RTK Budapest (HU) 5:0
DJUFS Zinedine Uzhgorod – SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) 0:0
DJUFS Zinedine Uzhgorod – FK Košice Barca (SK) 4:0
Півфінал
Szilády RFC Kiskunhalas – DJUFS Zinedine Uzhgorod 2:2 (PK 3:1)
За 3 місце
DJUFS Zinedine Uzhgorod – Ikarus Budapest SE 0:1
У категорії U-10 ужгородський СДЮСШОР став другим у групі не програвши ні разу (4 перемоги та 1 нічия). У півфіналі команда Юрія Шукаля програла белградському ФК Душановац 1:3. У матчі за 3 місце ужгородці зіграли внічию з угорським Егер Лабрадуго Спорт 1:1, а в серії пенальті були влучнішими 2:1. До збірної турніру та приз кращого воротаря отримав сдюшорівець Деметер Кусц.
SJFSSOR Uzhgorod – FK Dušanovac Belgrade II. (SRB) 2:1
SJFSSOR Uzhgorod – Kobányáért Egyesulet Budapest (HU) 9:0
SJFSSOR Uzhgorod – FAMT Prešov (SK) 4:0
SJFSSOR Uzhgorod – SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU) 0:0
SJFSSOR Uzhgorod – CFT Prešov – Sokol Ľubotice (SK) 2:0
Півфінал
FK Dušanovac Belgrade – SJFSSOR Uzhgorod 3:1
За 3 місце
SJFSSOR Uzhgorod – Eger Labdarúgó Sport KFT 1:1 (PK 2:1)
Ще дві закарпатські команди взяли участь у найстаршій віковій категорії 2005 р.н.. Легенда Берегово не змогла набрати залікові бали у групі. У наступній груповій стадії вони перемогли Сафі Пряшів 3:0 та зіграли внічию з Спарта Чернівці 1:1 і зайняли 13 місце.
Збірна Ужгорода Міо Кафе виборола друге місце у групі (2 перемоги та 2 нічиї). Далі у півфіналі була нульова нічия з Дунканяр Регіо і перемога по пенальті 2:1. У фіналі закарпатці знову завершили поєдинок без голів, але на цей раз поступились у серії пенальті 1:2 угорському Уйпешту. Нагороду кращого нападника отримав ужгородець Олександр Башмарін, який також увійшов у збірну турніру.
Mio Caffe Uzhgorod – Újpest FC (HU) 1:1
Mio Caffe Uzhgorod – 1.FC Tatran Prešov (SK) 5:1
Mio Caffe Uzhgorod – III.ker. TVE Budapest (HU) 1:1
Mio Caffe Uzhgorod – Legenda Beregovo (UA) 6:0
Півфінал
Mio Caffe Uzhgorod – Dunakanyar Régió UFC 0:0 (PK 2:1)
Фінал
Mio Caffe Uzhgorod – Újpest FC 0:0 (PK 1:2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


*